GRM21AR72E472KW01D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70532854
Date Code:2023
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,327
MOQ:5,327
SPQ:5,327
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,327 - 53,269 | $0.071 |
| 53,270 - 266,349 | $0.07 |
| 266,350 - 532,699 | $0.07 |
| 532,700 - 2,663,499 | $0.07 |
| 2,663,500 - | $0.07 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




