MOS1CT52A100J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70532817
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Oxide |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 10 Ω |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,950
MOQ:1,950
SPQ:1,950
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,950 - 19,499 | $0.025 |
| 19,500 - 97,499 | $0.022 |
| 97,500 - 194,999 | $0.022 |
| 195,000 - 974,999 | $0.022 |
| 975,000 - 1,949,999 | $0.022 |
| 1,950,000 - 3,899,999 | $0.021 |
| 3,900,000 - | $0.021 |
| - | - |



