SN74AXC4T774RSVR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:CN
Management ID:st70531633
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 310Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-UQFN(2.6x1.8) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,584
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.251 |
| 50 - 99 | $0.876 |
| 100 - 299 | $0.811 |
| 300 - 499 | $0.768 |
| 500 - 999 | $0.76 |
| 1,000 - 1,999 | $0.753 |
| 2,000 - 3,999 | $0.75 |
| 4,000 - | $0.748 |



