NLV25T-4R7J-EF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70531149
Date Code:23
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-EF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 175mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant | 43MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 7.96MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.3Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 520
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.37 |
| 2,500 - 12,499 | $0.367 |
| 12,500 - 24,999 | $0.359 |
| 25,000 - 124,999 | $0.353 |
| 125,000 - 249,999 | $0.35 |
| 250,000 - 499,999 | $0.349 |
| 500,000 - 999,999 | $0.348 |
| 1,000,000 - | $0.348 |



