NCP15WF104F03RC
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70531062
Date Code:21
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Current Rating | 100 µA |
| Depth | 500 µm |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 32 µA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.185 |
| 5,000 - 24,999 | $0.18 |
| 25,000 - 49,999 | $0.175 |
| 50,000 - 249,999 | $0.175 |
| 250,000 - 499,999 | $0.174 |
| 500,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |




