SL1003A090SM
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70531040
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 1.2 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Depth | 6 mm |
| Fail Short | No |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 108 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 72 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Solder |
| Number of Poles | 3 |
| Number of Terminals | 3 |
| Packaging | Cut Tape |
| Peak Pulse Current | 5 kA |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 90 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 50
MOQ:9
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $10.767 |
| 90 - 449 | $10.705 |
| 450 - 899 | $10.332 |
| 900 - 4,499 | $10.257 |
| 4,500 - 8,999 | $10.207 |
| 9,000 - 17,999 | $10.173 |
| 18,000 - 35,999 | $10.157 |
| 36,000 - | $10.146 |



