36912000000
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70531037
Date Code:24
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | PSE, cULus |
| Case/Package | Radial |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 4 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 18.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 700 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 29.8 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Width | 3.9878 mm |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,200
MOQ:94
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 94 - 939 | $0.987 |
| 940 - 4,699 | $0.984 |
| 4,700 - 9,399 | $0.946 |
| 9,400 - 46,999 | $0.939 |
| 47,000 - 93,999 | $0.934 |
| 94,000 - 187,999 | $0.929 |
| 188,000 - | $0.928 |
| - | - |



