LTC2601IDD#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70530924
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Integral Nonlinearity (INL) | 64 LSB |
| Interface | SPI, Serial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Bits | 16 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Type | Voltage |
| Resolution | 2 B |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Settling Time | 10 µs |
| Supply Type | Single |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 86
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $24.589 |
| 40 - 199 | $24.309 |
| 200 - 399 | $23.749 |
| 400 - 1,999 | $23.375 |
| 2,000 - 3,999 | $23.328 |
| 4,000 - 7,999 | $23.30 |
| 8,000 - 15,999 | $23.244 |
| 16,000 - | $23.216 |



