P7SA-10F-ND DC24
OMRON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:CN
Management ID:st70530904
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | -10 F |
| Current Rating | 6 A |
| Height | 60.5 mm |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Poles | 4 |
| Number of Positions | 10 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Voltage | 24 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Width | 22.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,306
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $15.911 |
| 5 - 9 | $10.637 |
| 10 - 29 | $9.978 |
| 30 - 49 | $9.539 |
| 50 - 59 | $9.451 |
| 60 - 99 | $9.429 |
| 100 - 199 | $9.385 |
| 200 - | $9.352 |



