HWS600-12
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st70518626
Date Code:2015+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS (600W) |
| Type | 封入型, コンフォーマルコーティング |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 53A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 600W |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L6.50" x W3.94" x H3.23" (165.1mm x 100.1mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $269.05 |
| 2 - 2 | $265.818 |
| 3 - 3 | $264.74 |
| 4 - 4 | $264.202 |
| 5 - 6 | $263.879 |
| 7 - 9 | $263.509 |
| 10 - 17 | $263.232 |
| 18 - | $262.945 |



