0477016.MXEP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st70518108
Date Code:2023
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | PSE, cULus |
| Case/Package | Axial |
| Current | 16 A |
| Current Rating | 16 A |
| Fuse Current | 16 A |
| Height | 5.8 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 3.1 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
| Working Voltage | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.155 |
| 10 - 29 | $1.933 |
| 30 - 49 | $1.502 |
| 50 - 99 | $1.416 |
| 100 - 299 | $1.351 |
| 300 - 499 | $1.308 |
| 500 - 999 | $1.30 |
| 1,000 - | $1.293 |



