GCM21BM8EE106KE08L
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st70516427
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| シリーズ | GCM |
| 静電容量 | 10 μF |
| 電圧-定格 | 16 V |
| 定格値 | AEC-Q200 |
| 許容誤差 | ±10% |
| 温度係数 | X8M |
| 使用温度範囲 | -55°C~150°C |
| 用途 | 自動車 |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.079インチ長さ x 0.049インチ幅(2.00mm x 1.25mm) |
| 厚さ(最大) | 0.057インチ(1.45mm) |
| パッケージ/ケース | 0805(2012メートル法) |
| 車載対応 | 可 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.147 |
| 6,000 - 8,999 | $0.145 |
| 9,000 - 14,999 | $0.145 |
| 15,000 - 26,999 | $0.143 |
| 27,000 - | $0.143 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



