GCJ32ER71E106KA18L
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st70516162
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCJ |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 12,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.183 |
| 2,000 - 2,999 | $0.179 |
| 3,000 - 8,999 | $0.178 |
| 9,000 - 14,999 | $0.175 |
| 15,000 - | $0.175 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



