ULR2C390MNL1GS
NICHICON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451796
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 39 µF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Diameter | 10 mm |
| Height | 13.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 14.5034 mm |
| Lead Pitch | 4.5 mm |
| Leakage Current | 349.6 mA |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Ripple Current | 70 mA |
| Ripple Current (AC) | 70 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 160 V |
| Voltage Rating | 160 V |
| Voltage Rating (DC) | 160 V |
| Weight | 1.630013 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,022
MOQ:5,022
SPQ:5,022
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,022 - 50,219 | $0.482 |
| 50,220 - 251,099 | $0.482 |
| 251,100 - | $0.481 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



