GRM21BR61H475KE51L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451642
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,741
MOQ:1,741
SPQ:1,741
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,741 - 17,409 | $0.059 |
| 17,410 - 87,049 | $0.056 |
| 87,050 - 174,099 | $0.056 |
| 174,100 - 870,499 | $0.055 |
| 870,500 - 1,740,999 | $0.055 |
| 1,741,000 - 3,481,999 | $0.055 |
| 3,482,000 - | $0.055 |
| - | - |




