GRM21BR61E226ME44L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451641
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,571
MOQ:1,571
SPQ:1,571
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,571 - 15,709 | $0.12 |
| 15,710 - 78,549 | $0.117 |
| 78,550 - 157,099 | $0.116 |
| 157,100 - 785,499 | $0.116 |
| 785,500 - 1,570,999 | $0.116 |
| 1,571,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |




