GRM155R71E473KA88D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451630
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.047 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,279
MOQ:9,279
SPQ:9,279
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9,279 - 92,789 | $0.008 |
| 92,790 - 463,949 | $0.008 |
| 463,950 - 927,899 | $0.007 |
| 927,900 - 4,639,499 | $0.007 |
| 4,639,500 - 9,278,999 | $0.007 |
| 9,279,000 - 18,557,999 | $0.007 |
| 18,558,000 - | $0.007 |
| - | - |



