GRM155R61A475MEAAD
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451628
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,224
MOQ:3,224
SPQ:3,224
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,224 - 32,239 | $0.028 |
| 32,240 - 161,199 | $0.027 |
| 161,200 - 322,399 | $0.027 |
| 322,400 - 1,611,999 | $0.026 |
| 1,612,000 - 3,223,999 | $0.026 |
| 3,224,000 - | $0.026 |
| - | - |
| - | - |




