EZAEG2A50AX
PANASONIC

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451603
文件
商品說明
| Breakdown Voltage | 15 V |
| Capacitance | 50 fF |
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Clamping Voltage | 100 V |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 500 µm |
| Direction | Bidirectional |
| Element Configuration | Single |
| ESD Protection | Yes |
| Height | 430 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Voltage | 30 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Bidirectional |
| Radiation Hardening | No |
| Reverse Standoff Voltage | 30 V |
| Schedule B | 8536300000, 8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000, 8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000, 8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000|8536300000 |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Current | 2 A |
| Voltage Rating (AC) | 15 V |
| Voltage Rating (DC) | 15 V |
| Width | 508 µm |
| Working Voltage | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 76,794
MOQ:30,000
SPQ:30,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30,000 - 299,999 | $0.076 |
| 300,000 - | $0.075 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




