BLM31PG391SN1L
文件
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 50 mΩ |
| Depth | 1.6 mm |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.1 mm |
| Impedance | 390 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max DC Current | 2 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 50 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 2 A |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 50 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Flat |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,936
MOQ:2,936
SPQ:2,936
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,936 - 29,359 | $0.117 |
| 29,360 - 146,799 | $0.116 |
| 146,800 - 293,599 | $0.115 |
| 293,600 - 1,467,999 | $0.115 |
| 1,468,000 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





