ADG1208YRUZ-REEL7
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70451390
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 5V ~ 16.5V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±5V ~ 16.5V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 1.5pF/7pF |
| On-State Resistance (Max) | 200Ohms |
| -3db Bandwidth | 550MHz |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 95ns/100ns |
| Switch Circuit | 1 x 8 : 1 |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:01 |
| Number of Circuits | 1 |
| Crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 3.5Ohms |
| Charge Injection | 0.4pC |
| Product Overview | IC MUX 8:1 200OHM 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,862
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - | $9.262 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



