LTM8054EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70451048
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | BGA |
| Features | OTP |
| Height | 3.62 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Duty Cycle | 90 % |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 5.4 A |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Input Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 88 |
| Output Current | 5.4 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 1.2 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output 1 | 36 V |
| Width | 11.176 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 89
MOQ:89
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 89 - 889 | $44.038 |
| 890 - | $43.982 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



