ICP-S0.5TN
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70450957
Date Code:10+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 500 mA |
| Height | 2.0066 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 150 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.243 |
| 20,000 - 99,999 | $0.242 |
| 100,000 - 199,999 | $0.241 |
| 200,000 - 999,999 | $0.241 |
| 1,000,000 - | $0.241 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



