HMC544AETR
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70450954
Date Code:24+
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 4GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 60dBm |
| P1dB | 39dBm |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Isolation | 12dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $2.556 |
| 10,000 - | $2.551 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




