BP5293-50
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70450932
Date Code:19+
文件
商品說明
| Efficiency | 90 % |
| Features | OCP, OVP, UVLO |
| Height | 17.78 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Input Voltage | 26 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 1 A |
| Min Input Voltage | 7 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
| Width | 5.588 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,802
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.66 |
| 2,500 - 12,499 | $4.649 |
| 12,500 - | $4.64 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




