SN74LV123APWR
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70450049
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Multivibrators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74LV |
| Logic Type | Monostable |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 12 mA/12 mA |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Independent Circuits | 2 |
| Propagation Delay | 13 ns |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



