LTR18EZPJ112
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70449150
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | 0612 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 750 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Rating | 750 mW |
| Resistance | 1.1 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Width | 3.2004 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



