LTC6268IS6#TRMPBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70449136
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 350 MHz |
| Bandwidth | 350 MHz |
| Case/Package | SOT-23-6 |
| Gain Bandwidth Product | 500 MHz |
| Input Bias Current | 900 fA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 200 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Current | 16.5 mA |
| Output Current per Channel | 90 mA |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 400 V/µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



