URZ2E330MHD
NICHICON
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70433331
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 15 mm |
| Height - Seated (Max) | 16.51 mm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Leakage Current | 430 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 250 mA |
| Ripple Current (AC) | 250 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 384
MOQ:384
SPQ:384
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 384 - 3,839 | $0.434 |
| 3,840 - 19,199 | $0.426 |
| 19,200 - 38,399 | $0.424 |
| 38,400 - 191,999 | $0.421 |
| 192,000 - 383,999 | $0.42 |
| 384,000 - 767,999 | $0.42 |
| 768,000 - | $0.419 |
| - | - |



