MOSX2CT52AR22J
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 220 mΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 600
MOQ:600
SPQ:600
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.045 |
| 6,000 - 29,999 | $0.04 |
| 30,000 - 59,999 | $0.037 |
| 60,000 - 299,999 | $0.037 |
| 300,000 - 599,999 | $0.036 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.036 |
| 1,200,000 - 2,399,999 | $0.036 |
| 2,400,000 - | $0.036 |




