EKMG250ELL100ME11D
NIPPON CHEMI-CON
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70433182
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Features | General Purpose |
| Height | 11 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2 mm |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Ripple Current | 36 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,600
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.025 |
| 10,000 - 49,999 | $0.021 |
| 50,000 - 99,999 | $0.02 |
| 100,000 - 499,999 | $0.02 |
| 500,000 - 999,999 | $0.02 |
| 1,000,000 - | $0.02 |
| - | - |
| - | - |



