IHLP4040DZER4R7M01
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st70344793
Date Code:2024
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-4040DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 9.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 17A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 16.5mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4040 |
| Size / Dimension | 0.425"L x 0.400"W(10.80mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,463
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.50 |
| 50 - 99 | $1.021 |
| 100 - 299 | $0.958 |
| 300 - 499 | $0.916 |
| 500 - 999 | $0.908 |
| 1,000 - 1,999 | $0.902 |
| 2,000 - 3,999 | $0.898 |
| 4,000 - | $0.897 |




