LT3020EMS8#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:TH
Management ID:st70344789
Date Code:2024
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | MSOP |
| Dropout Voltage | 150 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 10 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 9.8 V |
| Min Current Limit | 110 mA |
| Min Input Voltage | 900 mV |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 200 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 120 µA |
| Output Current | 100 mA |
| Output Voltage | 9.5 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 64 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,165
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.195 |
| 10 - 29 | $2.653 |
| 30 - 49 | $2.236 |
| 50 - 99 | $2.153 |
| 100 - 299 | $2.091 |
| 300 - 499 | $2.049 |
| 500 - 999 | $2.041 |
| 1,000 - | $2.035 |



