X7R0805HTTD104K
KOA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70344482
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Depth | 1.25 mm |
| Dielectric | X7R |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Tape and Reel |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,498
MOQ:3,498
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,498 - 34,979 | $0.064 |
| 34,980 - 174,899 | $0.063 |
| 174,900 - 349,799 | $0.063 |
| 349,800 - 1,748,999 | $0.062 |
| 1,749,000 - 3,497,999 | $0.062 |
| 3,498,000 - | $0.062 |
| - | - |
| - | - |



