VJ1812A101JXGAT
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70343716
Date Code:414
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | VJ |
| Capacitance | 100 pF |
| Voltage - Rated | 1000V(1kV) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.086" (2.18mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,000
MOQ:417
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 4,169 | $0.535 |
| 4,170 - 20,849 | $0.533 |
| 20,850 - 41,699 | $0.527 |
| 41,700 - 208,499 | $0.523 |
| 208,500 - 416,999 | $0.522 |
| 417,000 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |




