VJ1206Y104JXAMT
VISHAY / VITRAMON
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70343710
Date Code:204
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY / VITRAMON |
| Series | VJ |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,294
MOQ:2,143
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,143 - 21,429 | $0.104 |
| 21,430 - 107,149 | $0.103 |
| 107,150 - 214,299 | $0.102 |
| 214,300 - 1,071,499 | $0.102 |
| 1,071,500 - | $0.102 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



