VJ1206Y103KXAMT
VISHAY / VITRAMON
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70343709
Date Code:9630
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 nF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Depth | 1.6 mm |
| Dielectric | X7R |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 16.187578 mg |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,260
MOQ:5,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 49,999 | $0.045 |
| 50,000 - 249,999 | $0.044 |
| 250,000 - 499,999 | $0.044 |
| 500,000 - 2,499,999 | $0.044 |
| 2,500,000 - 4,999,999 | $0.044 |
| 5,000,000 - | $0.043 |
| - | - |
| - | - |



