VJ1206A200JXBMT
VISHAY / VITRAMON
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70343696
Date Code:12
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 20 pF |
| Case/Package | 1206 |
| Depth | 1.6 mm |
| Dielectric | C0G |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Tape and Reel |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,000
MOQ:1,875
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.119 |
| 18,750 - 93,749 | $0.117 |
| 93,750 - 187,499 | $0.116 |
| 187,500 - 937,499 | $0.116 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.116 |
| 1,875,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |



