TNETE2201BPJD
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70342899
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Data Rate | 1.25 Gbps |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Ethernet |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 260 mA |
| Max Supply Voltage | 3.47 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 3.14 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 330 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 64 |
| Number of Transceivers | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Thickness | 1 mm |
| Weight | 248.398522 mg |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $44.597 |
| 50 - 249 | $44.038 |
| 250 - 499 | $43.665 |
| 500 - 2,499 | $43.59 |
| 2,500 - 4,999 | $43.534 |
| 5,000 - | $43.489 |
| - | - |
| - | - |



