SSC54HE3_A/I
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70342270
Date Code:2015
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Average Rectified Current | 5 A |
| Case/Package | SMC |
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 5 A |
| Forward Voltage | 420 mV |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 175 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 40 V |
| Max Reverse Voltage (DC) | 40 V |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 175 A |
| Peak Reverse Current | 40 mA |
| Reverse Voltage (DC) | 40 V |
| Schedule B | 8541100080, 8541100080|8541100080|8541100080|8541100080|8541100080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 21,000
MOQ:883
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 883 - 8,829 | $0.253 |
| 8,830 - 44,149 | $0.252 |
| 44,150 - 88,299 | $0.247 |
| 88,300 - 441,499 | $0.247 |
| 441,500 - | $0.247 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



