SNJ54HC688J
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70342144
Date Code:336
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Comparators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Identity Comparator |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Current - Output High, Low | 5.2mA/5.2mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 μA |
| Output | Active Low |
| Output Function | A=B |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 36ns @ 6V/50pF |
| Number of Bits | 8 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-CDIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 23
MOQ:9
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $26.172 |
| 90 - 449 | $26.11 |
| 450 - 899 | $25.737 |
| 900 - 4,499 | $25.663 |
| 4,500 - 8,999 | $25.613 |
| 9,000 - 17,999 | $25.579 |
| 18,000 - | $25.552 |
| - | - |



