RNC55H1962FSB14
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.39 mm |
| Failure Rate | 0.001 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 19.6 kΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 249
MOQ:249
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 249 - 2,489 | $0.896 |
| 2,490 - 12,449 | $0.893 |
| 12,450 - 24,899 | $0.885 |
| 24,900 - 124,499 | $0.88 |
| 124,500 - 248,999 | $0.876 |
| 249,000 - 497,999 | $0.875 |
| 498,000 - | $0.874 |
| - | - |



