RN60D1001FB14
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 3.68 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | MIL-R-10509 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 1 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 300 V |
| Wire/Cable Diameter | 50.8 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 11,304
MOQ:1,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.149 |
| 15,000 - 74,999 | $0.146 |
| 75,000 - 149,999 | $0.145 |
| 150,000 - 749,999 | $0.145 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.145 |
| 1,500,000 - | $0.145 |
| - | - |
| - | - |




