RN55D68R1F
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Epoxy |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.65 mm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 68.1 Ω |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 134
MOQ:134
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 134 - 1,339 | $1.665 |
| 1,340 - 6,699 | $1.642 |
| 6,700 - 13,399 | $1.634 |
| 13,400 - 66,999 | $1.629 |
| 67,000 - | $1.624 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



