RN55D4021F
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.29 mm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Number of Pins | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 4.02 kΩ |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 170
MOQ:170
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 170 - 1,699 | $1.313 |
| 1,700 - 8,499 | $1.298 |
| 8,500 - 16,999 | $1.291 |
| 17,000 - 84,999 | $1.285 |
| 85,000 - 169,999 | $1.283 |
| 170,000 - | $1.281 |
| - | - |
| - | - |



