RN55D1211F
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.29 mm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 1.21 kΩ |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 323
MOQ:323
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 323 - 3,229 | $0.691 |
| 3,230 - 16,149 | $0.685 |
| 16,150 - 32,299 | $0.68 |
| 32,300 - 161,499 | $0.676 |
| 161,500 - | $0.674 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



