RLR07C1002GSRE6
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.29 mm |
| Failure Rate | 0.001 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-39017 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 10 kΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 2 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:366
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 366 - 3,659 | $0.61 |
| 3,660 - 18,299 | $0.605 |
| 18,300 - 36,599 | $0.60 |
| 36,600 - 182,999 | $0.596 |
| 183,000 - | $0.595 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



