RK73H2BT49R9F
KOA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70338630
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 700 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 49.9 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,381
MOQ:3,381
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,381 - 33,809 | $0.067 |
| 33,810 - 169,049 | $0.066 |
| 169,050 - 338,099 | $0.066 |
| 338,100 - 1,690,499 | $0.065 |
| 1,690,500 - | $0.065 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



