RK73H1JTTD5620F
KOA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70338513
Date Code:1101
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 800 µm |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 562 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,386
MOQ:4,386
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,386 - 43,859 | $0.052 |
| 43,860 - 219,299 | $0.052 |
| 219,300 - 438,599 | $0.051 |
| 438,600 - 2,192,999 | $0.051 |
| 2,193,000 - 4,385,999 | $0.051 |
| 4,386,000 - 8,771,999 | $0.051 |
| 8,772,000 - | $0.051 |
| - | - |



