NFM61R10T102T1
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 1 nF |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 1.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,413
MOQ:834
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 834 - 8,339 | $0.268 |
| 8,340 - 41,699 | $0.266 |
| 41,700 - 83,399 | $0.262 |
| 83,400 - 416,999 | $0.262 |
| 417,000 - | $0.261 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



